top of page

מאמרים :

הודעה חשובה מיו"ר הארגון!


אסי ולט יו"ר ארגון מאמני הכדורסל בישראל

בימים האחרונים פונים אלינו הרבה מאוד מאמנים ומדריכים מודאגים מאוד בקשר לתחילת עונת המשחקים הקרובה, הם לא מודאגים בגלל הקבוצה שלהם, הם מודאגים כי הם לא יודעים ולא בטוחים שיוכלו לעמוד על הקווים בשבוע הבא לצד השחקנים והשחקניות שלהם.

יש הרבה סיבות, חלק לא ידעו ולא שמעו על השעות חובת השתלמות שאיגוד הכדורסל דורש בשביל לקבל אישור לעמוד על הקווים, חלק ביצעו הרשמה במערכת של האיגוד אבל מסיבה לא ברורה רשום להם שאין להם מספיק שעות והם לא רשאים בכלל לקבל כרטיס וזאת למרות שהם היו ונרשמו במספיק השתלמויות ואמורים להיות מאושרים, חלק מדריכים צעירים שבכלל קבלו הסמכה בשבועות האחרונים ואין להם מושג מה הם צריכים לעשות, צריכים שעות, לא צריכים שעות... אין להם ( והאמת גם לנו ) מושג מה הדרישה מהם!


אנחנו גם שומעים שמאמנים ומאמנות שפונים לאיגוד לגבי הנושא שמנוהל בצורה כל כך לא מאורגנת מקבלים יחס לא נעים, לא סבלני... חלקם מקבלים ניתוק בפנים ( היום ניתקו למאמן בפרצוף ! )... וזה כואב, כואב מאוד. כמה חבל שמספר אנשים שחושבים שהם מבינים גדולים ומנהלים איגוד מטעם המדינה לא באמת אכפת להם מענף האימון בישראל והם עושים כל מיני פעולות שהם נגד מעמד המאמן במקום למנף את המעמד הזה ולתת לענף הזה מקום של כבוד אמיתי, לתת לאדם שעובד כמאמן הרגשה שהוא עושה משהו חשוב ולא שהוא עוד אחד סתם!


היום הם דורשים 5 שעות, מחר זה יכול להיות 20 שעות, היום הם דורשים 50 ש"ח לכרטיס מאמן מחר זה יכול להיות 150 ש"ח, אסור לנו לשתוק!

כואב... באמת כואב לראות אך כל מה שהארגון מנסה לעשות כבר 3 וחצי שנים מתחיל להתרסק, כל מעמד המאמן שקדמנו בכנסת ובכל מקום אחר שאפשרי, כל ההדגשה של כמה מאמן הוא מחנך אמיתי וכמה הוא חשוב לילדים ולילדות שלנו בישראל... כל זה בדרך להתרסק!

זה בדרך להתרסק מסיבה אחת, ובפעם הראשונה מזה 6 שנים שאני אישית בתוך הלופ הזה של ארגוני עובדים אני הסכים להגיד את זה, רוב רובם של מאמני ומאמנות הכדורסל בישראל הם ציבור חלש מאוד, ציבור כפוי טובה, ציבור שאין לו מושג מה זה קבוצה חזקה ביחד, אנחנו לצערי ציבור שרוב רובו מתאים יותר לענף הטניס ( הלבד ולא הקבוצה ), אנחנו ציבור חלש מאוד שלא מוכן לתת בשביל לקבל, רובנו לא מעניין אותם המאמן שממול ומעניין אותנו רק עצמם... כן, כן, אני יודע, הרבה אנשים אולי לא יהיה להם כיף לקרוא את הכתוב כאן, אבל זאת עובדה לצערי.

שואלים אותי... למה לא מגישים צו מניעה נגד החלטות האיגוד ? למה לא מגישים בג"צ, מה שמצחיק זה ששואלים אותי את זה מאמנים שבכלל לא חידשו את שירותי הארגון ! במילים פשוטות יותר - לא תרמו בשביל שהארגון ימשיך להתקיים כלכלית.


עונת המשחקים 22/23 מתחילה בעוד מספר ימים ונכון לרגע זה חדשו - תרמו לארגון את כספם כחברים בארגון לא יותר מ 200 מאמנים ומאמנות !!!

אז נכון, לארגון יש תקנון וחברים בארגון לפי התקנון הרבה יותר מהמספר שרשמתי, אבל כלכלית, בשביל שהארגון יתקיים בצורה תקנית ובשביל שנוכל לפעול לגבי דברים בלתי אפשרי עם פחות מ 200 אנשים באמת אכפת להם מהמקצוע הזה... זה לצערי לא ראוי בכלל!


צר לי, מבאס מאוד, המאמנים והמאמנות בישראל נותנים למנהלי האיגוד את מה שהם רוצים כבר כמה שנים ולא מצליחים - שהארגון יסגר ולא יהיה לכם גב חזק!

מי שהגיע עד לכאן, אני משאר שאכפת לו כי מי שלא אכפת לו לא יגיע בכלל עד לכאן, אז לפחות מי שהגיע עד לכאן - תנו תגובה, תנו לייק, תשתפו... אולי זה יעזור להגיע לעוד כמה מאמנים שיתרמו לארגון.


יש עוד זמן לחזק את הארגון, זה תלוי רק בכם... תכנסו לאתר הארגון ותחדשו את השירותים של הארגון ותעזרו לארגון להתקיים כלכלית, אין לנו שום הצדקה כארגון ברגע שיש רק 200 תומכים!

ביחד חזקים - לחוד חלשים

( לצערי, חלשים מאוד )


כנסו לקישור והצטרפו לארגון עכשיו : https://www.ibbcoaches.org.il/registration


שלכם תמיד ( כל עוד הארגון קיים )

אסי ולט,

יו"ר הארגון.

Comments


bottom of page